Tu jesteś:

Pierwszy salon Homla w Katowicach

277 mkw.  powierzchni , najnowsze trendy home decor i szeroki asortyment to elementy charakterystyczne dla marki Homla. Subtelne dodatki do salonu, wyjątkowe wyposażenie jadalni to wszystko będzie można znaleźć, w pierwszym salonie Homla w Katowicach. 

15 listopada marka Homla otworzyła w Galerii Libero pierwszy salon firmowy w Katowicach. Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby odwiedzający klienci mogli swobodnie wybierać spośród szerokiej grupy asortymentowej. W salonie znalazły się sekcje, w których można znaleźć dedykowane produkty do: salonu, sypialni, jadalni, kuchni czy łazienki. W asortymencie sklepu znalazły się zarówno produkty marek własnych sieci, jak i innych firm.

Obecnie zakupy Homla można zrobić w 22 salonach firmowych znajdujących się na terenie całej Polski. Marka ma już 5 salonów w Krakowie, 4 w Warszawie, po 2 we Wrocławiu, Poznaniu i Rzeszowie, a dodatkowo po jednym w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Tychach. Sieć salonów Homla oferuje asortyment wyposażenia i dekoracji wnętrz, który cechuje się nowoczesnym europejskim stylem. Produkty stanowią odzwierciedlenie zachodnich trendów ze skandynawskim akcentem, co pozwala na zaspokojenie potrzeb świadomychi wymagających klientów. Homla przenosi światowe wnętrzarstwo do domów polskich klientów w przystępnej cenie. Na wyciagnięcie ręki dostarcza to, co dotychczas znane było tylko z zagranicznej prasy czy Internetu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×