Tu jesteś:

Peek & Cloppenburg wraca do Bonarki

Ubrania i dodatki ponad 100 światowych marek już od 5 marca będą dostępne w powiększonym dwupiętrowym salonie Peek & Cloppenburg (3 873 mkw.) w Bonarce. Do końca tygodnia na klientów czekają liczne atrakcje i 20-procentowy rabat na zakupy.

Bardzo się cieszymy ze zmian, które zaszły w salonie Peek & Cloppenburg. Oprócz powiększonej przestrzeni o ponad 900 mkw. na klientów czekają nowe działy, wyjątkowy wystrój i rozwiązania, które ułatwią zakupy – mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle. – Te zmiany to idealne zwieńczenie 10 bardzo pomyślnych lat marki Peek & Cloppenburg w Bonarce.

Niedawno minęło 10 lat, odkąd w Bonarce otworzył się salon Peek & Cloppenburg. Nową dekadę obecności w Małopolsce i w tym centrum handlowym rozpoczynamy otwarciem powiększonego salonu i zakupami pełnymi atrakcji – mówi Paul Pörtner, Dyrektor Zarządzania Sprzedażą Detaliczną Peek & Cloppenburg. – Mamy nadzieję, że klientom spodobają się stylowy wystrój, nowe działy, jak również wydzielone firmowe butiki - idealnie odwzorowujące sklepy takich marek premium jak m.in.  HUGO czy JOOP!, które jeszcze bardziej wzbogacą ofertę Peek & Cloppenburg, w Krakowie - dodaje. 

Peek & Cloppenburg to niezależna rodzinna sieć detalicznej sprzedaży mody i lider rynku odzieży luksusowej. Firmę tworzy ponad 16 tys. pracowników i ponad 140 salonów w 15 krajach Europy. Peek & Cloppenburg oferuje szeroką gamę produktów w różnorodnych stylach, w tym produkty marek międzynarodowych i własnych. Asortyment obejmuje modę na każdą okazję: od odzieży codziennej przez biznesową po wieczorową. Produkty w salonach Peek & Cloppenburg są starannie selekcjonowane, aby nieustannie kształtować trendy i inspirować klientów.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×