Tu jesteś:

Park handlowy Marywilska 44 z kolejnym najemcą

Park handlowy Marywilska 44

Firma ROMAX dołączyła do grona najemców Parku Handlowego MARYWILSKA 44 i zajmie przestrony lokal o powierzchni 314 mkw. Otwarcie sklepu planowane jest do końca czerwca 2018 roku.

W asortymencie sklepu ROMAX będzie wybór drzwi i podłóg, farb oraz kamienia naturalnego. Firma będzie też świadczyć profesjonalne usługi w zakresie projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Park Handlowy MARYWILSKA44 to jednokondygnacyjna, wielofunkcyjna przestrzeń handlowo-rozrywkowa, oferująca przede wszystkim asortyment z sektora „dom i ogród”. Na 12 tys. mkw. powierzchni najmu zlokalizowanych jest obecnie dziesięć sklepów oferujących produkty wyposażenia wnętrz i artykułów do domu. W gronie najemców są takie marki jak m.in.: JYSK, DYWANELLA, ABRA Meble, STOKKI HOME, salon łazienkowy JETA, A-T Oświetlenie czy PSB MRÓWKA. W połowie 2018 roku swoje sklepy otworzą MK Mebel oraz Firma ROMAX. Uzupełnieniem oferty Parku Handlowego MARYWILSKA 44 jest strefa relaksu, uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu – największy w Warszawie Park Trampolin Jump Arena.

Poziom komercjalizacji Parku Handlowego MARYWILSKA 44 wynosi obecnie 96 proc. W ofercie pozostały ostatnie trzy lokale o powierzchni 80 mkw., 136 mkw. oraz 246 mkw.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×