Tu jesteś:

Pako Lorente dopełnia nowe Galaxy

Galaxy

Tuż przed otwarciem rozbudowanej części szczecińskiego Galaxy zespół leasingowy Echo Investment sfinalizował umowę najmu ostatniego lokalu. Polska marka Pako Lorente otworzy tu salon z modą męską o powierzchni ponad 150 mkw.

Rozbudowana część centrum handlowego Galaxy ma 16,5 tys. mkw. Do tego projektu udało się zaprosić m.in. Reserved, Forever21, CCC, Media Expert, klub fitness Calypso, Go Sport, Deichmann, Rossmann, Smyk, Sephora czy Medicine. 

Pako Lorente to polska marka specjalizująca się w odzieży męskiej, oferująca garnitury, marynarki, kurtki czy płaszcze. Firma wyróżnia się m.in. przyjaznym designem swoich salonów: regały wykonane z metalu, w połączeniu z ciepłym, naturalnym kolorem drewna, nadają im eleganckiego i jednocześnie męskiego charakteru. 

Centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy zostało oddane do użytku w 2003 r., ale od 2016 r. było rozbudowywane. Po otwarciu nowej części – już 15 listopada - będzie się tu mieścić blisko 200 sklepów i punktów usługowych na prawie 60 000 mkw. powierzchni. Galaxy jest położone w centrum Szczecina i oferuje 5-piętrowy parking dla 1 500 samochodów. Od 2016 r. należy do portfela EPP, które jest odpowiedzialne za zarządzanie obiektem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×