Tu jesteś:

PH Zakopianka rozwija ofertę

Producent koszul Wólczanka, piekarnia Awiteks oraz jubiler Yes dołączyli do grona najemców Parku Handlowego Zakopianka w Krakowie. Ponadto, trzech dotychczasowych najemców, w tym RTV EURO AGD, przedłużyło swoje kontrakty, zaś sklepy Calzedonia i Intimissimi rozpoczęły działalność w nowych lokalizacjach. Umowy dotyczą łącznie ponad 1650 mkw. powierzchni.

W ostatnich miesiącach dotychczasowe umowy najmu powierzchni handlowej w Parku Handlowym Zakopianka przedłużyli: RTV EURO AGD (1291 mkw.), salon obuwniczy Venezia (105 mkw.) i Kwiaciarnia Orchidea. Oferta Zakopianki poszerzyła się o piekarnię Awiteks, salon Yes oraz sklep marki Wólczanka, który otworzy się jesienią br. Dodatkowo, Calzedonia oraz Intimissimi rozpoczęły działalność na nowych powierzchniach. Wszystkie salony mieszczą się w głównym budynku parku handlowego.

Właścicielem Parku Handlowego Zakopianka jest fundusz EPISO 3, zarządzany przez firmę Tristan Capital Partners. Umowy najmu w imieniu właściciela parku handlowego negocjowała firma Balmain Asset Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×