Tu jesteś:

PEPCO w rozbudowanej Dekadzie Skierniewice

Dekada Skierniewice - wizualizacja

Ponad 500 mkw. GLA zajmie salon europejskiej sieci dyskontów PEPCO w rozbudowanej Dekadzie Skierniewice. Inwestycja rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Projekt rozbudowy Dekady Skierniewice zakłada znaczne powiększenie powierzchni centrum. Z dotychczasowych 3420 mkw. GLA powierzchnia handlowa obiektu wzrośnie niemal 4-krotnie do ponad 12 tys. mkw. GLA. Obiekt zyska 3 dodatkowe kondygnacje, kilkanaście nowych lokali handlowych i podziemny parking na ok. 250 miejsc. Całkowita powierzchnia zmodernizowanego centrum wyniesie ponad 20 tys. mkw.

Dekadę Skierniewice rozbudowujemy, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów - tych którzy lubią zakupy w sieciówkach i eleganckich butikach, ale też tych bardziej oszczędnych. Pepco uzupełni ofertę sklepów funkcjonujących obecnie w centrum oraz salonów, które znajdą się w rozbudowanej części obiektu, m.in. Smyk, Yes czy Swiss mówi Michał Belta, dyrektor Galerii Handlowej Dekada Skierniewice.

Galeria handlowa Dekada jest pierwszym i jedynym tego typu obiektem w 50-tysięcznych Skierniewicach. Zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul. Reymonta w niewielkiej odległości od miejskiego Rynku stała się najważniejszym punktem na handlowej mapie miasta. Po 8 latach funkcjonowania obiekt przejdzie istotną przemianę, wzmocni się o nowe sklepy z sektora modowego oraz ofertę gastronomiczną i usługową zgodnie z aktualnymi potrzebami i oczekiwaniami konsumentów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×