Tu jesteś:

Outlet Białystok poszerza ofertę odzieżową

Outlet Białystok

Outlet Białystok, pierwszy wielkopowierzchniowy obiekt wyprzedażowy w województwie podlaskim, wzbogaci się o kolejnego najemcę z branży modowej - markę Diverse. Za komercjalizację obiektu odpowiada spółka BOIG Property Consulting.

Diverse to marka obecna na polskim rynku od 1993 roku. W swojej ofercie posiada bogaty asortyment sportowej oraz casualowej odzieży damskiej i męskiej. Marka zajmie salon o powierzchni 170 mkw.

- Outlet Białystok cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony sieci handlowych. Osiągnęliśmy ok. 70 proc. poziomu komercjalizacji obiektu. Jesteśmy na etapie podpisywania kolejnych umów z najemcami, prowadzimy też negocjacje dotyczące wynajmu ostatnich  już wolnych lokali - mówi Jan Wciślak, leasing manager BOIG Property Consulting. - Rozmawiamy ze znanymi i cenionymi przez klientów brandami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Część z nich, dzięki obecności w obiekcie, zadebiutuje na białostockim rynku - dodaje J. Wciślak.

Outlet Białystok będzie pierwszym wielkopowierzchniowym centrum wyprzedażowym w Polsce północno- schodniej. Brak podobnego obiektu handlowego w promieniu 200 km oraz bliskość sześciu przejść granicznych sprawia, że Outlet Białystok stanie się jedną  z najciekawszych destynacji handlowych dla całego regionu, wliczając w to klientów z Białorusi, Litwy i Rosji.

Otwarcie Outletu Białystok zaplanowane jest na drugą połowę 2014 roku. Na powierzchni około 13 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 60 markowych sklepów, a na parkingu przed obiektem zmieści się ok. 600 samochodów.

W ofercie Outletu Białystok znajdzie się m.in. Adidas, Reebok, Molton, Lancerto, 4F, Albione, Regatta, Big Star, CCC, Ecco kawiarnia oraz dwie restauracje. Dodatkowym impulsem do odwiedzenia obiektu będzie obecność hipermarketu Carrefour, Jysk oraz drogerii Rossmann.

Realizacją inwestycji  tj. budową oraz komercjalizacją obiektu zajmuje się firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych: BOIG - The Blue Ocean Investment Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×