Tu jesteś:

Otwarcie sklepu Komfort w Stalowej Woli

Galeria Stal w Stalowej Woli

W ostatni weekend nastąpiło otwarcie kolejnego sklepu Komfort. Salon franczyzowy w Stalowej Woli jest pierwszym lokalem marki w mieście oraz 106. sklepem Komfort w Polsce.

Sklep w Stalowej Woli to 23. sklep franczyzowy Komfortu. Spółka od kilku lat konsekwentnie rozwija system franczyzowy, w ramach którego udostępnia przedsiębiorcom znaną markę oraz know-how.

Nowootwarty Komfort zlokalizowany jest na terenie popularnej w Stalowej Woli Galerii Stal (ul. Handlowa 5). Na powierzchni 270 mkw. klienci znajdą szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Komfort oferuje również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Komfort to sieć sklepów detalicznych wyspecjalizowanych w handlu materiałami na podłogi. Pierwszy sklep powstał w Polsce 1992 roku. Obecnie sieć Komfort liczy 106 sklepów własnych oraz franczyzowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×