Tu jesteś:

Otwarcie Biedronki w Parku Galaktyka we Wrocławiu

5 grudnia został uruchomiony market spożywczy Biedronka w Parku Galaktyka we Wrocławiu. Obiekt zlokalizowany jest w centrum dzielnicy Krzyki, a jego właścicielem jest firma Napollo.

Market spożywczy Biedronka zajmuje powierzchnię ponad 1200 mkw. na parterze Parku Galaktyka, który łączy funkcje handlowo – usługowe z biurowymi. W obiekcie działają m.in. Fitness24Seven, Hendi – marka oferująca profesjonalne wyposażenie dla gastronomi, placówka DPD oraz biuro OpsTalent.

 „- Lokalizacja Parku Galaktyka, przy ul. Ślężnej,  jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, i jednocześnie w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych sprawia, że obiekt z powodzeniem może łączyć działalność biurową, usługową i handlową.” - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „- Oferta marketu spożywczego, kluczowa dla segmentu codziennych, wygodnych zakupów, bardzo dobrze wpisuje się w mix funkcji Galaktyki. Dodatkowym atutem jest wygodny parking przed budynkiem, łatwy dostęp pieszy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską.”– dodaje Dorota Beltrani.

Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5000 mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma NAPOLLO. Galaktyka usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×