Tu jesteś:

Orsay w elbląskich Ogrodach

CBRE Global Investors, inwestor rozbudowywanego CH Ogrody w Elblągu, podpisał umowę najmu z marką odzieżową Orsay. Sklep zajmie powierzchnię 192 mkw. w zmodernizowanej części centrum. Ogrody po rozbudowie pomieszczą 130 lokali handlowych i usługowych. Otwarcie jest planowane na II kw. 2014 r.

Sieć odzieżowa Orsay posiada ponad 600 salonów w 25 krajach. Salon marki jest już obecny w CH Ogrody, jednak po rozbudowie, w nowej lokalizacji, będzie on znacznie większy i zaproponuje szerszą ofertę.

Komercjalizacja nowego projektu jest w bardzo zaawansowanej fazie, trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami. Pojawią się tu nowe w mieście, popularne brandy, które klienci znają z Trójmiasta: H&M, Camaieu, Home & You, Ale również nowe salony już istniejących brandów w mieście:  Reserved, Cropp Town, Rossmann.

Rozbudowa obiektu rozpocznie się w III kwartale tego roku, a jej zakończenie planowane jest na przełom II kw. 2014 roku. Powierzchnia najmu po rozbudowie powiększy się ponad dwukrotnie i wyniesie 43 500 mkw. Na dwóch poziomach zostanie zlokalizowanych około 130 sklepów i punktów usługowych. Dla klientów rozbudowanego centrum zostanie przeznaczonych 1 260 miejsc na trzypoziomowym parkingu.

Za rozbudowę i komercjalizację odpowiedzialna jest firma ACTEEUM Central Europe, która działa na zlecenie inwestora – CBRE Global Investors.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×