Tu jesteś:

Orsay kolejnym najemcą Nowej Stacji w Pruszkowie

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja w Pruszkowie zostanie otwarte pod koniec października. Kolejną firmą, która dołączyła do grona najemców obiektu jest europejska sieć Orsay.

Marka Orsay powstała w 1975 roku w Niemczech. W sklepach Orsay obok kobiecych sukienek można znaleźć także bluzki, spodnie, spódniczki, buty, torebki. Sieć obecnie działa już w 30 krajach, w tym od 1997 roku w Polsce. W Nowej Stacji salon Orsay zostanie zlokalizowany na parterze i będzie miał 216 mkw.

Nowa Stacja, która powstaje w sercu Pruszkowa, niedaleko dworca PKP i nowych osiedli mieszkaniowych, będzie pierwszym pełnowymiarowym centrum handlowo-rozrywkowym w całym południowo-zachodnim paśmie osiedleńczym aglomeracji warszawskiej. Region ten charakteryzuje się wysoką siłą nabywczą mieszkańców. Wg. raportu GFK „Purchasing Power Europe 2016” pod tym względem powiat pruszkowski zajmuje 5. miejsce w Polsce, wyprzedzając takie miasta jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Szacuje się, że catchment area Nowej Stacji wynosi 350.00 osób, z czego większość stanowią rodziny z dziećmi. Na powierzchni 27.000 mkw. znajdzie się miejsce dla 120 lokali handlowych i usługowych. Deweloperem jest firma ECC Real Estate, generalnym wykonawcą firma Karmar, a za komercjalizację odpowiada firma Aspenn.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×