Tu jesteś:

Ochnik dołącza do najemców Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Ochnik – polska marka oferująca odzież i galanterię skórzaną, dołączy do grona najemców Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do spółki Gemini Holding.

Marka Ochnik zajmie lokal o powierzchni 130 mkw. W ofercie salonu klienci będą mogli znaleźć bogaty wybór wysokiej jakości produktów skórzanych: odzieży damskiej i męskiej, torebek, dodatków, obuwia oraz akcesoriów podróżnych.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 120 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Obiekt przechodzi obecnie rekomercjalizację. W planach jest również rozbudowa centrum, a w najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×