Tu jesteś:

Nowy sklep KappAhl w Blue City

W Blue City pojawił się nowy najemca z branży odzieżowej. Sklep otworzyła firma KappAhl, która oferuje m.in. własne marki: Newbie, XLNT, Hampton Republic 27 i Lab Industries.

KappAhl to moda skierowana dla całej rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet. Jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Skandynawii oferujących ubrania na każdą okazję, zarówno na co dzień, jak i do pracy oraz na „wyjścia specjalne”. W kolekcji znaleźć można klasykę, ale i najmodniejsze trendy z nowoczesnymi akcentami. Ubrania są projektowane przez wewnętrzny zespół projektantów.

- Cieszymy się, że KapppAhl swój kolejny sklep otworzył w Blue City. Firma proponuje ubrania dla całych rodzin, co jest dopełnieniem oferty handlowej naszego centrum, ale co jest również zgodne z naszą filozofią miejsca „stworzonego dla rodzin” – mówi   Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City.

Sklep KappAhl w Blue City znajduje się na poziomie +1, a jego powierzchnia wynosi prawie 600 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×