Tu jesteś:

Nowy koncept salonu Lancerto w Galerii Katowickiej

18 września w Galerii Katowickiej marka Lancerto zaprezentuje nowy koncept salonu z odzieżą męską. Lokal o powierzchni 110 mkw będzie wizytówką firmy i zapowiedzią kierunku zmian w strategii marki.

– Wybraliśmy Galerię Katowicką jako miejsce debiutu dla nowego konceptu ze względu na nowoczesny charakter i atrakcyjną lokalizację obiektu – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes Zarządu Lancerto.

Projekt i realizacja nowego konceptu marki Lancerto to wynik współpracy z firmą Forbis Group, która specjalizuje się usługach dla branży retail. Dotychczas firma współpracowała m.in. z Max Mara, Baltona, Calzedonia, Primamoda, Manila Grace, Furla, Parfois, Burberry.

Galeria Katowicka jest częścią kompleksu łączącego funkcje handlowe, biurowe i komunikacyjne. Obiekt powstaje przy współpracy firm Neinver Polska i Meyer Bergman oraz Polskich Kolei Państwowych SA.

Otwarcie Galerii Katowickiej zapowiedziane jest na 18 września 2013 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×