Tu jesteś:

Nowy klub fitness w Manufakturze

W Manufakturze otwarty został klub Saturn Fitness, który w łódzkim centrum promuje niebanalne rozwiązania architektoniczne i zaskakujący design. Klub w Łodzi jest flagowym projektem tej sieci.

- Takiego wnętrza nie ma nigdzie – przekonuje Adam Żerkowski, prezes Saturn Fitness Sp. z o. o. – Tworząc klub skupiliśmy się na zaaranżowaniu przestrzeni w taki sposób, by nikt nie mógł przejść koło niego obojętnie. Niepowtarzalne dodatki i odważne rozwiązania architektoniczne mają nie tylko wyróżnić to miejsce, ale przede wszystkim zapewnić użytkownikom komfort i wizualną przyjemność, a w ten sposób sprawić, by ćwiczący nie stracili motywacji do treningu. Faktycznie, unikalne pofabryczne lampy, stalowe kraty, czy ciężkie broadwayowskie zasłony w sali do zajęć grupowych robią wrażenie już na pierwszy rzut oka. Baczny obserwator doceni też podświetlone lustra, wykończenia z drewna czy ważący pół tony onyks sprowadzony z Iranu, który zdobi ścianę w Strefie Relaksu. Przestronne szatnie, miękkie, pluszowe fotele w miejscach do odpoczynku, sztuczna trawa i masa innych niebanalnych rozwiązań powodują, że miejsce to jest zarówno przestronne jak i przytulne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×