Tu jesteś:

Nowy iSpot Apple Premium Reseller w Galerii Katowickiej

Wizualizacja Galerii Katowickiej

Kolejny salon iSpot Premium Reseller otworzy się w środę, 18 września w Galerii Katowickiej.

Na powierzchni 130 mkw. salonu iSpot Premium Reseller fani produktów z jabłkiem będą mogli znaleźć produkty z portfolio marki Apple: MacBooki czy komputery iMac. iSpot to zarówno rozwiązania dla profesjonalistów, jaki i największy w Polsce wybór iPhonów, iPadów, odtwarzaczy iPod oraz akcesoriów. Oferta została zbudowana z produktów dobieranych tak, aby idealnie ze sobą współdziałały. Ponadto, w salonie iSpot klienci będą mieć możliwość porozmawiania z zespołem iSpot o możliwościach nowoczesnego sprzętu i przetestowania rozwiązań marki Apple w praktyce.

W środę, 18 września o godz. 10 Galeria Katowicka zostanie oficjalnie otwarta. Impreza z tej okazji potrwa pięć dni, do niedzieli. Na czterech kondygnacjach galerii znajdzie się 53 tys., mkw. powierzchni handlowej i 250 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych, m.in. Peek&Cloppenburg, Reserved,  C&A, Zara, Smyk, Euro RTV/AGD i market spożywczy Stokrotka. Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2010 roku. Inwestorami są Neinver, Meyer Bergmam i PKP S.A. Wartość inwestycji to 240 mln euro.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×