Tu jesteś:

Nowy Rynek z pozwoleniem na budowę i nowym najemcą

Nowy Rynek, Jelenia Góra

– Zawarta umowa najmu zakłada realizację drogerii Rossmann na powierzchni blisko 400 mkw. w Nowym Rynku  - podaje Sylwia Balczyńska, TK Development.

Nowy Rynek  to śródmiejska galeria modowa, w której pośród 115 lokali na 2 poziomach handlu będzie można znaleźć między innymi:  H&M, Reserved, Cropp Town, Mohito, SinSay, House, CCC oraz Bershka i Stradivarius. Oprócz wymienionych umowy najmu podpisali Home&You i operator spożywczy Intermarche. Galeria, która zaoferuje ponad 26 tys. mkw. GLA ma już pozwolenie na budowę oraz finansowanie zapewnione przez fundusz Heitman.

Inwestorem obiektu Nowy Rynek jest fundusz inwestycyjny Heitman, który po swojej stronie ma 70 proc. udziałów spółki celowej projektu, pozostałe 30 proc. jest po stronie dewelopera TK Development, który odpowiada za wynajem powierzchni.  Wartość inwestycji to 55 mln euro.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×