Tu jesteś:

Nowi najemcy w łódzkiej Sukcesji

wizualizacja CH Sukcesja w Łodzi

Do najemców łódzkiego centrum handlowego Sukcesja dołączyły dwie firmy. To Mount Blanc, właściciel popularnej sieci pijalni czekolady i kawy, oraz Cefarm Warszawa znany dystrybutor farmaceutyków. 

Pierwsza w Łodzi Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc zajmie 118 mkw. powierzchni na parterze Sukcesji. Marka, jest obecna na polskim rynku od 2006 r., serwuje oryginalną, belgijską czekoladę. Jej lokale znajdują się w centrach handlowych, przy głównych ulicach dużych miast, promenadach i w rynkach. Apteka o powierzchni 160 mkw. również zostanie usytuowana na parterze. Spółka Cefarm Warszawa należy do Grupy Kapitałowej Farmacol, wiodącego dystrybutora farmaceutycznego w Polsce, notowanego na GPW.
Wśród najemców łódzkiej Sukcesji są już m.in.: Helios, Rossmann, marki należące do grupy LPP, Pure Health & Fitness, sklep Home & You, Top Secret, Grycan, firma Ania Kruk i Cukiernia Sowa. Komercjalizację galerii prowadzą zespoły Savills i Fabryki Biznesu.

W kompleksie znajdą się m.in. galeria handlowa z food courtem (około 170 sklepów i punktów usługowych), duża strefa rozrywkowo-rekreacyjna  i dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. samochodów. Powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 120 tys. mkw., najmu - około 51 tys. mkw. W strefie zasięgu kompleksu mieszka ponad 900 tys. mieszkańców Łodzi. Na placu budowy trwają intensywne prace, a Sukcesja zostanie oddana do użytku jesienią 2014 r. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×