Tu jesteś:

Nowi najemcy w Vis à Vis Warszawa

Vis à Vis Warszawa

Do grona najemców powstającego na warszawskim Wilanowie centrum handlowego Vis à Vis, którego inwestorami są firmy Capital Park oraz Real Management, dołączają nowi najemcy, którzy zajmą łącznie powierzchnię ok. 225 mkw. 

Ofertę obiektu rozszerzy restauracja indyjska oraz sklep Owoce i Warzywa Świata. Centrum jest już w trakcie budowy, która rozpoczęła się z początkiem września b.r., a zakończy już w III kw. 2018 r.

Kolejni najemcy uzupełnią ofertę gastronomiczno-spożywczą nowopowstającego obiektu. Jednym z najemców będzie restauracja, oferująca kuchnię indyjską o pow. 130 mkw.  Dodatkowo, przy lokalu pojawi się ogródek, z którego będzie można korzystać w sezonie wiosenno-letnim.  Ofertę Vis à Vis  Warszawa wzmocni także sklep Owoce i Warzywa Świata, który zajmie powierzchnię ok. 95 mkw. 

Do tej pory do grona najemców centrum dołączyły już takie marki, jak RTV Euro AGD, Apteka Cosmedica i klinika dentystyczna. Cały czas trwają rozmowy dotyczące kolejnych lokali i konceptów handlowych, które się w nich znajd. Kolejne umowy zostaną zamknięte do końca roku. Komercjalizację obiektu prowadzą wspólnie grupa Capital Park oraz firma BOIG.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×