Tu jesteś:

Nowi najemcy w Porcie Łódź

W Porcie Łódź otworzył się lokal marek Teleakces.com oraz Virgin Mobile. Najemcy zajęli powierzchnię 40 mkw. 

Usługi operatora komórkowego Virgin Mobile, sprzedaż akcesoriów GSM, telefonów komórkowych oraz serwis pogwarancyjny – tak przedstawia się oferta nowych najemców Portu Łódź – Teleakces i Virgin Mobile. 

Telakces.com to najszybciej rozwijająca się sieć salonów z akcesoriami do urządzeń mobilnych w Polsce. Obecnie sieć posiada 130 sklepów w Polsce, w Czechach i Norwegii. Spółka istnieje od 2012 roku. Telakces.com podpisał strategiczną umowę z Virgin Mobile i stał się jej kluczowym partnerem na rynku polskim. Tym samym sieć Telakces.com zajmuje się kompleksową obsługą usług Virgin Mobile w Polsce.

Virgin Mobile to wirtualny operator działający w Polsce od 2012 r. w oparciu o infrastrukturę T-Mobile i Play. Świadczy usługi zarówno na zasadzie umów abonenckich, jak również prepaid (na kartę). W minionym roku firma uplasowała się na drugim miejscu w rankingu przenoszenia numerów. Do operatora dołączyło 52 771 nowych numerów telefonicznych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×