Tu jesteś:

Nowi najemcy w Galerii Ostrowiec

Galeria Ostrowiec

W Galerii Ostrowiec pojawili się 2. nowi najemcy. Firma jubilerska W. Kruk wynajęła lokal o powierzchni 60 mkw. zaś marka odzieżowa Tatuum 113 mkw. Doradcą był Knight Frank.

Knight Frank doradzał właścicielowi Galerii Ostrowiec w zawarciu kolejnych dwóch umów najmu. Firma jubilerska W. Kruk wynajęła lokal o powierzchni 60 mkw., z kolei marka odzieżowa Tatuum zagości na 113 mkw. Właścicielem Centrum jest First Property Group. 

Położona w samym centrum  miasta, Galeria jest jedynym centrum handlowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na początku 2018 r. zakończył się proces jej rozbudowy , dzięki czemu jej powierzchnia najmu powiększyła się o 5 tys. mkw. - do blisko 20 tys. mkw. W rozbudowanej części swoje salony otworzyły już Reserved, CCC, Martes Sport, Pepco oraz Jysk, a w odmienionych wnętrzach starszej części Galerii pojawiły się nowe salony House, Cropp, Reserved Kids oraz Sinsay.

First Property Group jest właścicielem Galerii Ostrowiec od 2006 r. Knight Frank pełni tu rolę wyłącznego agenta. 

Źródło: KF

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×