Tu jesteś:

Nowi najemcy w Galerii Madison

Monnari i Bobby Burger dołączają do oferty Galerii Madison w Gdańsku. Przy podpisaniu umowy pośredniczyli eksperci firmy CREAM.

Nowe lokale zostaną otwarte w czerwcu. Monnari zajmie 322 mkw. na pierwszym piętrze i będzie to jeden z większych salonów tej firmy na rynku. Natomiast Bobby Burger ulokuje się na drugim piętrze w pobliżu strefy gastronomicznej, gdzie będzie mieć do dyspozycji lokal o powierzchni 120 mkw. Obie umowy zostały podpisane na pięć lat.

Cieszymy się z podpisanych umów, które świadczą o atrakcyjności Galerii Madison w oczach najemców. Nowe marki z pewnością trafią w gusta odwiedzających obiekt i zyskają wiernych klientów. Na wzmocnienie efektu wpływa również przeprowadzona modernizacja centrum, dzięki której Galeria Madison umocniła pozycję na trójmiejskim rynku – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM.

Zespół CREAM zajmuje się komercjalizacją Galerii Madison od dwóch lat. W tym czasie dział wynajmu podpisał łącznie umowy na ponad 30 proc. powierzchni obiektu z takimi najemcami, jak m.in.: Netto, Rossmann, Yes, Douglas, Pepco, Notino, Ryłko, Calzedonia i Intimissimi, Costa Coffee, Pizza Hut Express.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×