Tu jesteś:

Nowe umowy najmu w N-Parku we Wrocławiu

Nowi najemcy w N-Parku Napollo to Stokrotka, Rossmann, KFC i Domino’s Pizza. Budowa rozpoczęła się we wrześniu tego roku, a otwarcie zaplanowane jest na przełom III i IV kwartału przyszłego roku.

N-Park przy ul. Maślickiej to drugi park handlowy pod tą marką we Wrocławiu – pierwszy został otwarty w listopadzie 2017 r., przy ul. J. Gagarina. Obok nowego centrum, które powstaje między ulicami Maślicką i Królewiecką, zaplanowane są parking naziemny oraz stacja benzynowa z operatorem Orlen. W sąsiedztwie został już uruchomiony sklep z kategorii DIY. Na powierzchni najmu 5500 mkw. zaplanowanych jest ok. 14 lokali handlowo – usługowych oraz gastronomia.

Sieć spożywcza Stokrotka uruchomi w N-Parku sklep na powierzchni ok. 700 mkw. Nowy salon Rossmann zajmie blisko 380 mkw. KFC w N-Parku będzie lokalem typu Drive Thru i zajmie powierzchnię ponad 200 mkw.

„Koncept N-Parku to wygodne zakupy i potrzebne usługi, jak klub fitness, blisko domu klienta.” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „Centrum przy ul. Maślickiej powstaje w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, z ponad 33 tys. osób znajdujących się w bezpośredniej strefie oddziaływania obiektu, tj. do 10 minut drogi, oraz dobrze rozwiniętej i zakorzenionej infrastruktury handlowej.  W N-Parku zaplanowana jest oferta komplementarna dla obecnie funkcjonującej i silnie sprofilowana na zakupy codzienne dla całej rodziny i gastronomię. Do końca tego roku planujemy zamknąć proces komercjalizacji obejmujący 90% powierzchni obiektu”. - dodaje Dorota Beltrani.

Napollo 29 listopada tego roku uruchomił pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. W kolejnym, 2020 r., zaplanowane są nowe otwarcia m.in.: w Gdańsku czy w Łanach k. Wrocławia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×