Tu jesteś:

Nowe sklepy w Galerii Sandecja

Galeria Sandecja

W Galerii Sandecja swoje sklepy otworzą: Martes Sport (740 mkw.), Fish Spa & Beauty Salon Laguna (70 mkw.) oraz jedyny salon w Nowym Sączu firmy Komputronik (120 mkw.).

Sklep sieci sportowej Martes Sport otworzy się jeszcze w tym roku, a Fish Spa & Beauty Salon Laguna i Komputronik zaproszą klientów we wrześniu br.

W ostatnim czasie do grona najemców Galerii Sandecja dołączyły również: sklep Inspired oraz lodziarnio-kawiarnia MeLody.

Inspired to multibrand, oferujący kolekcje światowych marek dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sklep w Galerii Sandecja został otwarty 22 lipca na powierzchni 608 mkw.

Lodziarnio-kawiarnia MeLody oferuje lody wytwarzane na bazie tradycyjnej receptury z wykorzystaniem naturalnych składników. Specjalnością lokalu jest również kawa, a także: smoothies i soki z świeżo wyciskanych owoców, koktajle, własnego wypieku ciasta i gofry.

Galeria Sandecja w Nowym Sączu zajmuje powierzchnię 40 tys. mkw. i oferuje blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych.

Za wynajem powierzchni w Galerii Sandecja odpowiada TK Development, a zarządzaniem obiektem zajmuje się CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×