Tu jesteś:

Nowe otwarcia w Galerii Pestka

Do grona najemców dołączył sklep z obuwiem, odzieżą i akcesoriami sieci 50 Style. Wkrótce kolejne dwa otwarcia.  Na poziomie 0 otworzy się sklep akcesoriami GSM - Torre GSM, a na 1 piętrze azjatycka restauracja Silver Dragon. Po krótkiej przerwie spowodowanej modernizacją lokalu tworzyły się sklepy C&A, Pepco i Time Trend.  

Pod koniec lutego, na poziomie 0 Galerii, na powierzchni 212 mkw., otworzył się sklep sieci 50 Style. 50 style to obuwie, odzież oraz akcesoria. W ofercie sklepu są propozycje w różnym stylu: sportowym, codziennym, casualowym, lifestyle’owym. 

Ofertę multimediów w Galerii Pestka wzbogaci salon z telefonami komórkowymi oraz akcesoriami GSM -Torre GSM, który otworzy się na parterze Galerii, koło sklepu CCC. Na pierwszym piętrze natomiast, już wkrótce otworzy się restauracja Silver Dragon. 

Remonty i powiększenia lokali przeprowadziły salony Pepco, C&A i Time Trend.  Salon sieci Pepco, zlokalizowany na poziomie 0, powiększył swoją przestrzeń handlową. Pepco ma teraz ponad 700 mkw. powierzchni. 

Za zarządzanie i komercjalizację Galerii Pestka odpowiada firma Multi Poland. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×