Tu jesteś:

Nowe marki w Parku Handlowym Zakopianka w Krakowie

Mohito w PH Zakopianka

Wiosną, w Parku Handlowym Zakopianka swoje sklepy otworzą kolejne marki należące do spółki LPP S.A. - Reserved i Cropp oraz salon Jeans Store. Wcześniej, 17 lutego, w Zakopiance otworzył się sklep Mohito.

Otwarcie salonu Reserved planowane jest na dzień 14 marca W ofercie sklepu o powierzchni 1228 mkw znajdą się kolekcje: damska i męska oraz RE-kids (dziecięca). Otwarcie salonu Cropp, o powierzchni 420 mkw, odbyło się 3 marca.

Marki Reserved i Cropp należą do firmy LPP S.A, lidera wśród polskich firm odzieżowych, który od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. W Zakopiance do tej pory działały 3 sklepy należące do LPP – House, Sinsay i otwarty 17 lutego 2014 sklep Mohito.

– Po otwarciu sklepów Cropp i Reserved w naszym Centrum będzie pełna reprezentacja 5 marek odzieżowych należących do LPP. Otwiera się również Jeans Store, który przejmuje lokal
o powierzchni 130 mkw. Oferta Jeans Store to kolekcja odzieży, obuwia i akcesoriów m.in. Levis, LEE, Wrangler, Big Star – mówi Dorota Szafrańska – Czubaj, dyrektor Parku Handlowego Zakopianka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×