Tu jesteś:

Nowa restauracja w CH Forum Gliwice

Powiększa się oferta gastronomiczna gliwickiego CH FORUM. Od początku czerwca klienci tego centrum mogą smakować dań kuchni orientalnej w nowej restauracji sieci Thai Express. To kolejny przykład realizacji aktualnej strategii rozwoju obiektu, w której priorytetem jest rozwój sektora food & leisure.

Nowo otwarta restauracja mieści się w strefie gastronomicznej CH FORUM (1 piętro) i jest pierwszą pod marką Thai Express w Gliwicach. Sieć stawia przede wszystkim na centra handlowe i najchętniej w nich otwiera nowe punkty. Aktualnie tworzy ją 12 lokali na terenie Dolnego i Górnego Śląska oraz Małopolski.

Specjalnością nowo otwartej restauracji (pow. 66 m kw.) są potrawy kuchni orientalnej, a zwłaszcza  dania na gorących półmiskach oraz zupy na bazie mleka kokosowego. Ich przygotowaniem zajmują się wysoko wykwalifikowani kucharze, z doświadczeniem w hotelach w Tajlandii.

Projektując nasze lokale przykładamy ogromną wagę także do ich estetyki. Oprócz wyjątkowego smaku naszych potraw jest to kolejny atut sieci Thai Express. Cieszymy się, że dzięki współpracy z CH FORUM jesteśmy obecni już także na rynku gliwickim – mówi Andrzej Pham z Thai Express.

Wkrótce w strefie restauracyjnej CH FORUM pojawi się kolejny najemca, którym będzie lokal pod marką Meet&Fit.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×