Tu jesteś:

Nowa marka w portfolio Ceetrus Polska

Tatuum dołącza do listy najemców Centrów Handlowych Auchan. Od 15 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w salonie o powierzchni 92 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty klasycznej mody marki Tatuum. To pierwszy sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Obecna na rynku 20 lat polska marka Tatuum z segmentu fashion oferuje klasyczną i współczesną odzież i akcesoria zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jej kolekcje cechuje elegancja złamana sportowymi, swobodnymi krojami, prostota, naturalność i wysoka jakość. Sieć posiada 91 salonów na terenie Polski i jest obecna w Czechach i na Węgrzech. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno sklep Tatuum zajął salon o powierzchni blisko 92 mkw.

Zależy nam, aby portfolio marek odzieżowych dostępnych w naszym Centrum było zróżnicowane i trafiało w gusta klientów w szerokim przedziale wiekowym. Cieszymy się, że oferta modowa centrum jest coraz bardziej bogata i ciekawa, a salon Tatuum – pierwszy w portfolio Ceetrus Polska - jest doskonałym uzupełnieniem dotychczasowego tenant mix z zakresu fashion – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Salon Tatuum w Cetrum Handlowym Auchan Piaseczno jest pierwszym sklepem marki w Centrach Handlowych Auchan zarządzanych i komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×