Tu jesteś:

Nowa marka na polskim rynku zadebiutuje w outletach Factory

Debiut marki Asics na polskim rynku odbędzie się w dwóch sklepach zlokalizowanych w centrach outlet Factory. Salony ze sportowym obuwiem i odzieżą Asics rozpoczną działalność na przełomie lipca i sierpnia w Factory Warszawa Ursus oraz w Factory Kraków.

Nowy najemca zajmie w sumie ponad 464 mkw.  - 221,84 mkw. w Warszawie i 242,80 mkw. w Krakowie. Asics to firma z 50-letnią tradycją w tworzeniu i rozwoju innowacyjnych rozwiązań technologicznych obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych.

Factory Ursus – obchodzące w tym roku dziesięciolecie - to pierwsze na polskim rynku centrum typu outlet. Zostało otwarte przez Neinver Polska w 2002 roku. Na powierzchni 13 500 mkw. klienci obiektu mają do dyspozycji 80 sklepów oraz 1 000 miejsc parkingowych.  

Z kolei Factory Kraków jest najnowszym centrum wyprzedażowym uruchomionym przez hiszpańskiego dewelopera, a jednocześnie największym tego typu obiektem w kraju. Liczące 22 000 mkw. centrum wyprzedażowe funkcjonuje na poziomie +1, w Futura Park Kraków, w którym Neinver - pod jednym dachem - połączył outlet z parkiem handlowym o identycznej powierzchni.

 Za komercjalizację obu centrów wyprzedażowych odpowiada inwestor i zarządca obiektu, firma Neinver.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×