Tu jesteś:

Nova Park skomercjalizowany w 80 procentach

NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Komercjalizację obiektu  realizuje inwestor tj. irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. W tej chwili wynajęta powierzchnia Centrum Nova Park wynosi 80 proc.Kolejnym najemcą Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim jest Puma, której Salon będzie usytuowany na piętrze i zajmie powierzchnię 109 mkw.

Na przestrzeni trzech tygodni poza Pumą grono najemców poszerzyły takie marki jak Kornecki i Gatta.  Wcześniej umowy podpisały m.in. Piotr i Paweł, H&M, C&A, Pure Fitness, KappAhl, Intersport, KFC, Smyk, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter, Media Expert, Mohito. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering.

Na powierzchni 32.400 mkw. w centrum handlowym NoVa Park, zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo/usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych. Oddanie obiektu planowane jest na wiosnę 2012 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×