Tu jesteś:

Nike w Factory Warszawa Annopol

Factory Warszawa Annopol

Do grona najemców powstającego na warszawskiej Białołęce Factory Warszawa Annopol dołączyła marka Nike. Salon firmy zajmie lokal o powierzchni 770 mkw.

Pierwsze zakupy w salonie z obuwiem i odzieżą sportową Nike będzie można zrobić w dniu otwarcia nowego centrum, zaplanowanego na pierwszy kwartał 2013 r.
Salony z produktami Nike funkcjonują w całej sieci Factory, na którą składają się centra zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie.
Centrum wyprzedażowe Factory Annopol będzie już drugim outletem wybudowanym w stolicy przez Neinver Polska. Jednocześnie będzie to największy obiekt handlowy tego typu na całym Mazowszu. Nowe centrum powstaje przy skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej z ul. Annopol.
Lokal zajmowany przez Nike będzie działał w sąsiedztwie takich marek jak Tommy Hilfiger, Lee Cooper, Levi’s, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor, Vero Moda, VIP Collection, Wittchen i Digel. Po otwarciu outletu będzie w nim funkcjonowało 120 sklepów, oferujących produkty sprzedawane w cenach niższych o 30-70 proc. niż w tradycyjnych galeriach handlowych.
Na placu budowy dobiegają końca prace przy montażu elewacji, wewnątrz powstały już ściany oddzielające lokale najemców i pierwsze witryny, a w budynku uruchomiono już ogrzewanie. Zakończono także prace związane z budową parkingów dla 800 samochodów, a także porządkowanie terenu na zewnątrz budynku.
Generalnym wykonawcą inwestycji realizowanej przez Neinver Polska i wartej 35 mln euro, jest Budimex. Projekt budynku przygotowało biuro architektoniczne APA Wojciechowski. Za komercjalizację obiektu odpowiada inwestor i zarządca obiektu, firma Neinver.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×