Tu jesteś:

Newbridge podpisał nowe umowy najmu

Centrum Handlowe Czyżyny

Firma Newbridge Poland podpisała w marcu 8 umów najmu. Nowe marki pojawią się w CH Czyżyny w Krakowie oraz w CH Bielawy w Toruniu. Łącznie w obu obiektach wynajęto aż 1800 mkw. GLA.

Największą powierzchnię w centrach Newbridge wynajęła marka Home&You. Znany polski brand ulokuje swoje salony w centrach handlowych Czyżyny i Bielawy. W tym pierwszym Home&You zajmie powierzchnię blisko 450 mkw., z kolei w drugim niemal 550 mkw.

Otwarcie Home&You w Czyżynach wzmocni ofertę wyposażenia wnętrz, na którą już dziś składają się sklepy m.in. Jysk oraz Leroy Merlin. Nowa marka uzupełni także segment „home” CH Bielawy, gdzie swój sklep również ma Jysk, z kolei Leroy Merlin znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiego obiektu.

Nasze centra znane są z atrakcyjnej oferty wyposażenia wnętrz. Wielu klientów wybiera Bielawy lub Czyżyny właśnie ze względu na brandy z tego segmentu. Wprowadzenie Home&You w dwóch galeriach dopełni więc ich ofertę. Zyskają przede wszystkim klienci, którzy będą mieć dostęp do jeszcze szerszej i bardziej zróżnicowanej oferty „home”, zaspokajającej różne potrzeby zakupowe klientów – mówi Joanna Bieniek, Leasing Manager w Newbridge Poland.

Rozwijany jest także segment mody. Big Star wejdzie do dwóch centrów Newbridge. W Czyżynach salon zajmie lokal o powierzchni ponad 180 mkw., natomiast w Bielawach  niemal 170  mkw. Na identyczny ruch zdecydowała się również marka Queen. W Krakowie salon Queen zajmie ponad 120 mkw., z kolei w Toruniu pojawi się na ponad 180 mkw.

Już wkrótce do grona najemców toruńskiego centrum handlowego Bielawy dołączy popularna w mieście piekarnia-cukiernia Bartkowscy, która zajmie ponad 58 mkw. oraz Optyk Kodano, który wynajął blisko 74 mkw. Najemcy uzupełnią odpowiednio ofertę spożywczą  i usługową centrum handlowego.

Marki dostrzegają nasze centra handlowe i doceniają rozwój, jaki nastąpił po przejęciu przez Newbridge obiektów w Krakowie, Toruniu i Łodzi. Ostatnie inwestycje w infrastrukturę i prowadzone modernizacje wnętrz, a przede wszystkim stabilny wzrost obrotów oraz liczby klientów - i to pomimo niedziel niehandlowych - sprawiają, że znajdujemy się coraz częściej na orbicie zainteresowań nowych marek, w tym popularnych polskich i zagranicznych sieci – mówi Elwira Pyrkowska, Asset Manager w Newbridge Poland.

Newbridge, nowe umowy, które właśnie podpisano to początek zmian, jakie przyniosą najbliższe miesiące. Prowadzimy właśnie rozmowy z kolejną grupą najemców, zainteresowanych powierzchnią w Krakowie, Toruniu i Łodzi. Jednocześnie wciąż mają miejsca nowe otwarcia. Na przykład w Czyżynach oferta powiększyła się właśnie o Orsay, a wkrótce otworzy się także Pierre Cardin i kawiarnia Nakielny – zapowiada Elwira Pyrkowska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×