Tu jesteś:

Netto w Galerii Madison

Sklep Netto w Danii

Już w listopadzie w Galerii Handlowej Madison zaplanowano otwarcie sklepu marki Netto. Supermarket o łącznej powierzchni 1300 mkw. znajdzie się na poziomie -1 Galerii. Dla nowego najemcy jest to okazja do zaprezentowania całkiem nowego konceptu, który obecnie wprowadzany jest w Danii.

Marka Netto zrewitalizowała cały swój koncept, wprowadzając zupełnie nowe rozwiązania dotyczące wystroju, doświadczenia zakupowego oraz oferty. W nowo otwartym sklepie klienci znajdą więcej świeżych warzyw i owoców oraz produktów żywnościowych typu convenience. Marka zakłada także szeroką ofertę pieczywa oraz mięs.

–  Oferta sklepu będzie odtąd lepiej dostosowana do klientów odwiedzających Madisona nie tylko pod względem produktowym, ale także pod względem samego doświadczenia zakupowego. Aby zwiększyć komfort klientów podczas zakupów, w tle będzie słychać specjalnie dobraną muzykę. Plany uwzględniają zmianę kolorystyki i wykorzystanych materiałów w taki sposób, aby zakupy były po prostu jeszcze przyjemniejsze – wyjaśnia Anna Thomas, dyrektor zarządzający Galerii Madison.

Sklep Netto należy do duńskiej sieci, która w ciągu 23 lat wypracowała sobie ugruntowaną pozycję na polskim rynku, licząc dzisiaj 368 sklepów i zajmując pod tym względem trzecie miejsce w swojej branży.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×