Tu jesteś:

Netto 3.0 w Galerii Madison

Sieć handlowa Netto zadebiutowała w nowym koncepcie w gdańskiej Galerii Madison. Pierwszy w Polsce sklep sieci w odmienionej formule otwarto 22 listopada br.

Po raz pierwszy w Polsce, podczas 15-urodzin galerii Madison, wywodzące się z Danii Netto pokazało swój sklep (1 341 mkw.) w zupełnie nowej odsłonie. Klientom zaoferowano przestronne i nowoczesne wnętrza, poszerzony wybór świeżych warzyw i owoców, szeroki wachlarz zdrowej żywności z certyfikatem BIO, produktów bezglutenowych, bezcukrowych, a także rozbudowaną strefę z produktami świeżymi: sokami, sałatkami i pieczywem. W pierwszych dniach po otwarciu Madison odnotował ponad 37% wzrost footfallu, co pokazuje, że Netto w nowym formacie idealnie trafia w potrzeby współczesnych, wymagających klientów.

– Już w pierwszym dniu działania sklepu w Madisonie odwiedziło nas kilka tysięcy klientów a zainteresowanie wciąż utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie -komentuje Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager, Netto. - Netto 3.0 to sklep wizjonerski, zdecydowanie wyprzedający trendy. Koncept opiera się o cztery istotne dla nas wartości: skandynawski charakter, wyrazistość, prostotę oraz korzyść dla. W praktyce oznacza to oszczędny design, stonowaną komunikację marketingową na terenie sklepu: brak nachalnych reklam czy krzykliwych plakatów promocyjnych. Korzyść dla klientów to przede wszystkim dyskontowe ceny, ale także działania CSR, w które angażujemy się, współdziałając dla dobra lokalnej społeczności. Na debiut formatu 3.0 wybraliśmy Galerię Madison, bo jest ona idealnym miejscem do realizacji naszej wizji – dodaje Mariola Skolimowska.

- Jesteśmy galerią „butikową” – przyjazną i kameralną, skupioną na spełnianiu potrzeb naszych klientów. Nowy koncept Netto świetnie odpowiada naszej filozofii zakupów w duchu „shopping experience” - mówi Anna Thomas, Dyrektor Zarządzająca Galerią Madison.

Galeria Madison pod jednym dachem łączy 3 funkcje: obiektu handlowego, biurowego i centrum medycznego.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×