Tu jesteś:

Neonet w gronie najemców Retail Park Bielsko

Retail Park Bielsko

Spółka Neonet, właściciel sieci sprzedaży RTV AGD i IT, dołączyła do grona najemców Retail Park Bielsko. Biuro Inwestycji Kapitałowych z Krakowa, realizujące budowę Retail Park Bielsko, podpisało ze Spółką Neonet umowę na najem 616 mkw. powierzchni.

Firma, posiadającą w swojej ofercie bogaty wachlarz produktów z branży RTV, AGD, IT, akcesoria i multimedia, będzie obecna w Retail Park Bielsko. Spółka Neonet, przez ostatnie lata konsekwentnie realizuje strategię ekspansji w lokalizacjach poniżej 200 tys. mieszkańców. Rozbudowie sieci towarzyszą wprowadzane nowe rozwiązania w formacie salonów firmowych, a także poszerzanie asortymentu i oferty usług dodanych.

- Nasza filozofia się nie zmienia. Nadal wybieramy lokalizacje blisko klienta - tak, by w swoim sąsiedztwie mógł zrobić zakupy w standardzie nieustępującym niczym hipermarketom.Ten model, zakładający modernizację salonów, ciągłe poszerzanie asortymentu, „wydłużenie półki” dzięki platformie neonet.pl oraz bardzo duży nacisk na eksperckie doradztwo i usługi dodane, od lat sprawdza nam się w mniejszych miastach. Klienci nie muszą jeździć do oddalonych galerii handlowych, żeby obejrzeć i kupić sprzęt. W Neonet, po sąsiedzku, znajdą najlepszą, wyselekcjonowaną ofertę, a do tego bardzo dobre doradztwo specjalistów w połączeniu z usługami dodanymi, takimi jak montaż, instalacja czy konfiguracja komputera - mówi Wojciech Kiestrzyń, wiceprezes zarządu Neonet.

Obecnie w ramach sieci Neonet funkcjonuje ponad 500 sklepów, zlokalizowanych także w centrach i galeriach handlowych. W swoich dalszych działaniach, Spółka Neonet  będzie koncentrowała się również na tworzeniu oferty dla mieszkańców większych miast.

Budowa obiektu Retail Park Bielsko wraz z Biedronką o łącznej powierzchni 6300 mkw. po wybraniu w marcu generalnego wykonawcy, firmy Erbud SA, przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Otwarcie nowoczesnego Parku Handlowego zaplanowano na IV kwartał 2014 roku. Kompleks handlowy będzie składał się z dwóch obiektów, supermarketu spożywczego Biedronka o powierzchni 1100 mkw. oraz Parku Handlowego, gdzie na powierzchni 5200 mkw. znajdzie się 11 lokali. Do dyspozycji klientów będzie parking na 230 miejsc postojowych. Wśród najemców znajdzie się sklep sportowy Decathlon Easy, sieć Pepco oferująca odzież i artykuły dla domu, drogeria Rossmann. W Parku Handlowym zaplanowano  także otwarcie centrum medycznego i apteki.

Inwestorem projektu Retail Park Bielsko jest Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×