Tu jesteś:

Najemcy powiększają lokale w Galerii Jurajskiej

Szykuje się kilka zmian najemców Galerii Jurajskiej. Tylko w ciągu ostatnich tygodni trzech z nich otworzyło swoje salony w nowej lokalizacji. Do grona najemców dołączy m.in. Pepco i Bon Apetito.

W Galerii Jurajskiej najemcy zmieniają swoje adresy, przy okazji przenosząc się do znacznie większych lokali. Centrum handlowe przygotowuje się także do nowych otwarć. Do grona najemców dołączy m.in. Pepco i Bon Apetito. 

Szykuje się kilka znaczących zmian najemców Galerii Jurajskiej. Tylko w ciągu ostatnich tygodni trzech z nich otworzyło swoje salony w nowej lokalizacji. Najwięcej dodatkowych metrów wynajęła odzieżowa sieć Diverse. Marka podwoiła powierzchnię najmu, przenosząc się na poziom na 352 mkw. 

Także hiszpańska marka jubilerska Tous  powiększyła salon i weszła na poziom +1. Z kolei salon meblowy Ernst Rust (wcześniej Mebel Rust) po rebrandingu zaczął działać na powierzchni 204 mkw.Ten również wybrał dla siebie poziom +1 galerii. 

Więcej powierzchni będzie mieć dla siebie także plac zabaw Bajkowy Labirynt. Wkrótce przeniesie się na 486 mkw. Bawialnia w nowej odsłonie działać będzie w okolicach strefy food court poszerzając jego ofertę o przestrzeń rozrywkową dla najmłodszych. 

Od początku 2016 roku na powiększenie swoich lokali zdecydowało się tutaj aż 21 najemców. 

Źródło: G.J.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×