Tu jesteś:

Najemcy na dłużej w obiektach CPI

CH Ogrody w Elblągu

CPI Property Group jest właścicielem ośmiu obiektów handlowych: centrum handlowego Ogrody w Elblągu, galerii Orkana w Lublinie oraz retail parków pod marką Hop Stop i City Market. W drugą połowę roku grupa wkroczyła z przedłużonymi umowami z kluczowymi najemcami.

Satysfakcjonujące wyniki sklepów to jeden z priorytetów w naszych działaniach. Wspieramy marki marketingowo i komunikacyjnie, między innymi organizując w centrach handlowych wydarzenia z ich udziałem, akcje prosprzedażowe, a także promując ich ofertę w portalach społecznościowych i na stronach internetowych centrów. To klucz do sukcesu w budowaniu dobrych relacji z najemcami – mówi Edyta Bobek, Leasing director CPI Property Group.

W centrum handlowym Ogrody w Elblągu na kolejne lata zostały przedłużone umowy najmu z markami cieszącymi się dużą popularnością w mieście. W galerii zostają między innymi salony z obuwiem i akcesoriami CCC i Deichmann, sklepy odzieżowe H&M i Big Star, sklep z artykułami dla dzieci Smyk, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Subway, które będą jeszcze chętniej odwiedzane przez klientów, ponieważ w Ogrodach właśnie trwa rozbudowa i modernizacja strefy food court. Powierzchnia najmu objęta przedłużonymi umowami to blisko 12% powierzchni centrum.

Do grona najemców tylko w tym roku dołączyły trzy marki: w pierwszej połowie roku była to popularna sieć kawiarni So! Coffee, w wakacje otworzył się lokal z wyrobami i akcesoriami tytoniowymi Smoke Shop, a początek roku szkolnego zbiegł się z otwarciem 5.10.15 – sklepu z asortymentem dla dzieci.

W galerii Orkana w Lublinie na dłużej zostaną najemcy zajmujący powierzchnię blisko 1100 mkw. Wśród nich są marki dobrze rozpoznawalne na polskim rynku: Cukiernia Sowa, Inmedio, jubiler W.Kruk, Wólczanka, sklep sportowy Factory Outlet, Coccodrillo oraz Reporter Young.

Z kolei w należących do CPI Property Group retail parkach City Market w Zamościu i Tarnowie umowy na kolejne lata przedłużyły sklepy marki Media Expert. Łączna powierzchnia lokali z przedłużonymi umowami to 1331 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×