Tu jesteś:

Najemcy Gemini Park Bielsko-Biała zostają na dłużej

Gemini Park Bielsko-Biała

Najemcy Gemini Park Bielsko-Biała, którym kończą się pierwotne umowy najmu, przedłużają je na kolejne lata. Część z nich poszerza także swoją ofertę, decydując się nawet na dwa razy większe lokale. Już dziś ponad 99 proc. powierzchni obiektu jest wynajęte.

Rośnie liczba najemców, którzy decydują się na przedłużenie umowy najmu w Gemini Park Bielsko-Biała. Mająca 9 lat galeria stopniowo wchodzi w okres rekomercjalizacji. Pierwsze efekty rozmów z najemcami, którym kończą się umowy najmu, już są.

Tylko w  okresie od stycznia 2017 do czerwca 2018, 24 najemców zdecydowało się na przedłużenie umów z galerią. Wśród nich m.in. Cinema City, Douglas, Lee/Wrangler, Diverse, Solar, Triumph, Swiss, Lodomania, Wittchen, Soczewki24, Subway, Quiosque, Aren, Bank Millenium, Italian Fashion, TUI, T-Mobile i X-Zone.

Część najemców zostających na kolejne lata w galerii zdecydowała się także na powiększenie lokali i poszerzenie swojej oferty. W metraż zainwestowały takie marki jak m.in.: Monnari, Bytom, Pepco, Big Star, Ochnik i Gatta. W sumie dotychczasowi najemcy z 800 mkw. zwiększyli powierzchnię najmu do 1500 mkw.

Jednocześnie 2017 rok oraz I połowa 2018 roku przynoszą kolejne pozytywne decyzje. Na otwarcia lokali w Gemini Park Bielsko-Biała zdecydowały się brandy - m.in. McDonald’s, Deichmann, Sizeer, Tescoma, Verona, MDM, Home&Deco, Good Label, Kubenz, Rebel Electro, eSmoking World, By Dziubeka, Sofi Flora, Inter-Optyk i Masterkom.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×