Tu jesteś:

NEINVER rozszerza ofertę krakowskich centrów o Biedronkę

Najnowszy market spożywczy sieci Biedronka został dzisiaj otwarty dla klientów w krakowskiej Futurze – oryginalnym koncepcie NEINVER, łączącym pod jednym dachem tradycyjny park handlowy i największe centrum outlet w południowej Polsce – FACTORY Kraków.

Biedronka to jedna z najsilniejszych marek spożywczych na polskim rynku, atrakcyjna dla szerokiego grona klientów. Ten popularny market spożywczy ma szansę zyskać uznanie zarówno klientów parku handlowego, jak i outletowych łowców okazji, regularnie odwiedzających tę znaną lokalizację zakupową – mówi Agnieszka Kasprzyk – Oleksy, Center Manager krakowskich centrów z Grupy NEINVER.

Biedronka powstała w części parku handlowego na parterze obiektu, w bezpośrednim sąsiedztwie pasażu usługowego oraz strefy restauracyjnej. To market spożywczy  w najnowszym formacie 2.0, ze zoptymalizowanym, bardziej przystępnym ustawieniem produktów, w specjalnie wydzielonych strefach z pieczywem, owocami i warzywami  czy kosmetykami. Oferta najnowszej Biedronki jest bardzo szeroka, posiada specjalnie zorganizowane stoisko mięsno - wędliniarskie, z dużym wyborem produktów na wagę,  które wzbogacają dotychczasowy asortyment wędlin i mięs paczkowanych.

Biedronka uważnie śledzi trendy i oczekiwania klientów, aby móc wyjść im naprzeciw. Niezwykle ważny jest też dla nas komfort klientów podczas robienia zakupów. W związku z tym postanowiliśmy, że najnowszy punkt naszej sieci otworzymy właśnie w krakowskim Futura Parku – nowoczesnym i dobrze skomunikowanym kompleksie handlowym - mówi Mariusz Ajchler, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Najnowsza Biedronka w Polsce powstała w znanej lokalizacji zakupowej dla mieszkańców Małopolski i turystów, w sąsiedztwie autostrady A4 oraz ważnych dróg krajowych. Na klientów czeka tam 1400 miejsc parkingowych. To miejsce również chętnie odwiedzane przez turystów, przemieszczających się do górskich kurortów i odwiedzających Kraków, także z innych państw. Międzynarodowy port lotniczy jest oddalony zaledwie 10 minut jazdy samochodem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×