Tu jesteś:

MyShoes w Polsce

Firma MyShoes będzie teraz obecna także na rynku polskim. 21. marca polska spółka córka firmy MyShoes SE otworzy swoje trzy pierwsze sklepy w miastach:  Warszawie, Katowicach i Kielcach. Sklepy MyShoes mają w ofercie markowe obuwie damskie i męskie oraz torebki damskie. Asortyment obejmuje szerokie spektrum butów markowych oraz obuwie marek własnych w korzystnych cenach. Firma MyShoes należy do Grupy DEICHMANN, największej w Europie sieci zajmującej się detalicznym handlem obuwiem.

Przedsiębiorstwo MyShoes z siedzibą w Essen, Niemcy, powstało 15 lat temu. Firma posiada obecnie 45 sklepów stacjonarnych i sklep online w Niemczech oraz swoje spółki córki w Austrii  - 25 sklepów i w Szwajcarii – 15 sklepów. Swoją ofertę sieć kieruje do klientów poszukujących markowych produktów w atrakcyjnej cenie. Sklepy MyShoes zaoferują polskim klientom buty z kolekcji damskiej, męskiej, kolekcję sportową oraz torebki damskie. Asortyment składać się będzie z szerokiej oferty modnych butów takich marek jak na przykład Tamaris, s.Oliver, Rieker, Tom Tailor, Bugatti, Marco Tozzi, Adidas, Puma czy Nike. Do tego sklepy MyShoes zaproponują swoim klientom bogatą ofertę butów marek własnych.

Polska z 38 milionami mieszkańców i ich wyczuciem trendów w modzie jest ważnym rynkiem w Europie, na który chcielibyśmy wprowadzić firmę MyShoes. Na początku otworzymy w Polsce trzy sklepy - w Warszawie, Katowicach i Kielcach. Chcemy najpierw zebrać doświadczenia, od których w przyszłości będzie zależało tempo rozwoju naszej ekspansji. Uważamy, że firma MyShoes ma w Polsce duży potencjał. Naszym celem jest stopniowy, organiczny wzrost - mówi Alexander Paul, Członek Zarządu firmy MyShoes w Polsce.

Nowy sklep MyShoes w Warszawie, którego otwarcie zaplanowano 21. marca będzie umiejscowiony w Galerii Mokotów w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu DEICHMANN. Jesteśmy przekonani o tym, że oba nasze koncepty - MyShoes i DEICHMANN stanowią dla siebie doskonałe uzupełnienie – komentuje Alexander Paul. Dlatego nowe sklepy MyShoes będą sąsiadowały ze sklepami DEICHMANN.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×