Tu jesteś:

Mohito nowym najemcą Focus Mall Zielona Góra

Focus Mall Zielona Góra, podpisał umowę z firmą LPP na wynajem powierzchni dla marki Mohito. Sklep uruchomiony zostanie na początku stycznia 2012 roku na powierzchni 304 mkw.  

 Mohito to marka odzieżowa należąca do Grupy LPP, posiadająca ponad 60 salonów modowych w Polsce. Oferta firmy skierowana jest dla kobiet w wieku 25-35 lat.

LPP jest jedną z największych polskich firm handlu detalicznego z branży poza-spożywczej. Należą do niej marki odzieżowe takie jak min: Reserved, Cropp Town, Promostars, Mohito, House a także Home&You z artykułami do dekoracji wnętrz. Spółka notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Focus Mall Zielona Góra zbudowany jest w ścisłym centrum miasta w postindustrialnym budynku fabryki Polska Wełna. Centrum liczy 48 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 29,1 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Ciemna City. Obiekt został oddany do użytku 17 września 2008 roku. 

Za wynajem powierzchni w Focus Mall Zielona Góra odpowiada Alfa Asset Management przy współpracy z  BOIG Property Consulting.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×