Tu jesteś:

Modernizowany Factory Ursus niemal pełny

Factory Ursus

Neinver - zarządzca outletów Factory – podpisze do końca marca umowy na wynajem 100 proc. powierzchni gruntownie zmodernizowanego centrum w warszawskiej dzielnicy Ursus.

W styczniu umowy na wynajem w rozbudowanym centrum Factory Ursus podpisały Sfinks i Empik Cafe. Miesiąc wcześniej na nowe powierzchnie w Factory Ursus zdecydowały się takie marki jak: Cropp, House, Home&Cook, Mountain Warehouse i Świat Książki. Neinver prognozuje, że do końca marca umowy obejmą już 100% powierzchni rozbudowywanego centrum.

W listopadzie i grudniu 2014 roku zakontraktowaliśmy 1498 mkw., czyli 25 proc. nowej przestrzeni Centrum Factory Warszawa Ursus. Nowością, oprócz ponad 30 nowych marek na terenie rozbudowanego Factory będzie restauracja Sphinx o powierzchni 280 mkw. - mówi Marta Wybrańska MRICS - International Leasing Director w Neinver.

Prace budowlane przy rozbudowie Factory Ursus przebiegają bardzo sprawnie. Inwestor skończył montaż konstrukcji stalowej szkieletu nowego obiektu. Trwa obecnie montaż połaci ściennych i dachowych. Skończona jest już cała konstrukcja parkingu podziemnego na 250 samochodów.

Factory Warszawa Ursus zostanie oddane klientom w nowej odsłonie w IV kwartale 2015 roku. Centrum zostanie powiększone o dodatkowe 6 000 mkw. powierzchni handlowej, 30 nowych sklepów i ponad 500 dodatkowych miejsc parkingowych. Dotychczasowe przestrzenie Factory Ursus również zostaną zmodernizowane.

Mimo prowadzonych prac budowlanych Factory Ursus działa bez zmian - w stałych godzinach otwarcia. Należące do Grupy Neinver - Factory Warszawa Ursus to pierwsze centrum outlet w Polsce, powstałe w 2002 roku w południowo-zachodniej części miasta. Od początku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów Warszawy i okolicznych miejscowości. Prowadzona właśnie rozbudowa ma sprzyjać utrzymaniu silnej pozycji centrum na rynku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×