Tu jesteś:

Modernizacja Silesia City Center na półmetku

Silesia City Center w Katowicach

Prace modernizacyjne w Silesii są na półmetku. Do wiosny odświeżonych zostanie ponad 100 sklepów, część zmieni swój adres, pojawi się także ponad 40 nowych najemców.

Koniec grudnia i początek 2016 roku był dla Silesii pracowity. W tym czasie miało tam miejsce 14 nowych otwarć i 8 re-openingów dotychczasowych najemców.

Oferta ubrań i dodatków Silesii wzbogaciła się m.in. o Twin Set, Clodi, Marciano Guess, multibrand z ubraniami polskich projektantów Togethim, Lancerto, a także Chicaca i Chantelle. Nowych najemców zyskał też food court, gdzie swoje lokale otworzyły Sevi Kebab, Mega Pierogi  i kawiarnia Mega Cafe. Strefie usług przybył natomiast nowy fryzjer - Icona Hair, pralnia 5 à sec oraz biuro podróży Exim Tours. Z kolei oferta salonów z elektroniką poszerzyła się o AB Foto.

Grono dotychczasowych najemców działa w nowych lokalizacjach. W odświeżonej odsłonie i pod innym adresem funkcjonują Bershka, Big Star, Lacoste, Kazar, Monnari, Tatuum oraz Bytom, który w Silesii uruchomił swój pierwszy salon koncepcyjny. 

Rozpoczęły się prace nad nową odsłoną ZARY. W związku z tym salon do kwietnia będzie zamknięty. Dzięki metamorfozie sklep powiększy się o powierzchnię zwolnioną przez relokowaną Bershkę.

Ponadto Silesia wzbogaci się o ofertę m.in. takich marek jak: Swiss, Euroyoung oraz Hugo Boss, Clinique i Celebrity. Trzej ostatni rozpoczęli prace nad swoimi lokalami. W najbliższych dniach po relokacji otwarty zostanie także L’Occitane. Marka przez ostatnie tygodnie działała na wyspie handlowej. W ofercie Silesii znajdzie się również Smoke Shop.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×