Tu jesteś:

Millenium Hall w Rzeszowie nie zwalnia tempa

Centrum, które w październiku świętować będzie pięciolecie swojego istnienia, uzupełnia tenant mix o nowe marki i przedłuża umowy z dotychczasowymi najemcami, którzy często decydują się na relokacje salonów, a tym samym - zwiększenie powierzchni najmu.

Przykładem marki, która zdecydowała się na relokację i zwiększenie powierzchni jest Perfect Body Center. Salon znajduje się na poziomie 2, obok Jatomi Fitness i zajmuje powierzchnię 73 mkw. Na relokację zdecydowała się też marka Big Star. Obecnie mieści się na poziomie 1 i zajmuje powierzchnię 188 mkw. Z początkiem września br., do oferty obiektu dołączyła także Pandora, która uruchomiła stoisko na poziomie 0 (w pobliżu salonów Zara, Mango czy Kazar) oraz stoisko sieci AllPlay z ofertą gier na X-Box i PlayStation.

Tenant mix Millenium Hall jest wzbogacany przez kolejne sklepy z markami segmentu premium. Do oferty dołączył Sarafis oferujący produkty Gino Rossi i Tommy Hilfiger. Butik zajmuje powierzchnię 135 mkw. i znajduje się na poziomie 1 w reprezentacyjnej przestrzeni Centrum, przy głównym wejściu od al. Kopisto.

Millenium Hall nie zapomina o segmencie marek beauty. Ofertę centrum uzupełni pierwsza w tej części kraju Klinka La Perla. Zajmie powierzchnię 112 mkw. i zlokalizowana będzie w tzw. strefie beauty. Otwarcie Klinki La Perla zaplanowano na połowę października br.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×