Tu jesteś:

Meet & Fit - Slow Food w CH Forum

Swoją najnowszą restaurację otworzyła w gliwickim CH FORUM sieć Meet & Fit – Slow Food. Jednocześnie wypełniła ostatnią wolną powierzchnię w strefie gastronomicznej w tym centrum.

Otwarcie lokalu Meet & Fit kończy proces rekomercjalizacji strefy food court, która tylko w tym roku wzbogaciła się o kilku nowych najemców. To efekt wdrożenia strategii rozwoju, którą zaproponowaliśmy właścicielowi obiektu. Jej ważnym elementem jest powiększanie sektora gastronomii i rozrywki, gdyż jest to aktualny trend w centrach handlowych – komentuje Weronika Kuna z działu wynajmu powierzchni handlowych JLL.

W 2019 roku w strefie food court CH FORUM działalność rozpoczęli również: Döner Berlin Kebab, Makarun oraz Thai Express. Ponadto rebranding przeszła restauracja serwująca kuchnię azjatycką, działająca obecnie pod szyldem Silver Dragon.

Bogata oferta gastronomiczna, w powiązaniu z rozrywkową, to skuteczny sposób na przyciągnięcie klientów w niehandlowe niedziele. Dzięki temu wyniki odwiedzalności CH FORUM, mimo większej liczby dni wolnych od handlu, w pierwszym półroczu były na plusie – mówi Patrycja Duczmal, dyrektor CH FORUM Gliwice z ramienia JLL.

Meet & Fit – Slow Food to sieć punktów gastronomicznych typu bistro. Sieć preferuje nieduże lokale z otwartą kuchnią – taki też, o pow. 40 m kw., otworzyła w CH FORUM. To trzeci lokal tej marki w centrum handlowym.

Jak podkreślają operatorzy nowej restauracji, Meet & Fit to obecnie największa w Polsce sieć lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie fit, super fit lub podane w bułce bezglutenowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×