Tu jesteś:

Media Markt Saturn w Galerii Młociny

Galeria Młociny w Warszawie

Trwa budowa Galerii Młociny - obiektu handlowo-rozrywkowego na Bielanach. Do najemców powierzchni handlowej w centrum dołączyła sieć Media Markt Saturn Polska – międzynarodowy specjalista na rynku elektroniki użytkowej.

Media Markt Saturn Polska to sprzedawca detaliczny elektroniki użytkowej oraz związanego z nią serwisu i usług. W Polsce grupa obejmuje obecnie 61 sklepów Media Markt, 21 sklepów Saturn oraz 3 sklepy Saturn Connect. Obie marki realizują strategię rozwoju sprzedaży wielokanałowej, łącząc swoje sieci marketów z platformami handlu internetowego.

Galeria Młociny to nowe centrum Bielan. Miejsce połączy 220 sklepów i punktów usługowych, biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino.

To projekt realizowany przez joint venture EPP (Echo Polska Properties) i Echo Investment. EPP jest właścicielem 70 proc. inwestycji, pozostała część należy do Echo Investment, które odpowiada za komercjalizację projektu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×