Tu jesteś:

McDonalds w Nowej Stacji w Pruszkowie

W Nowej Stacji restauracja McDonalds będzie zajmowała duży, liczący 110 mkw. powierzchni lokal na pierwszym piętrze, w strefie gastronomicznej.

McDonalds to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Każdego dnia w samej tylko Polsce McDonalds obsługuje około 500.000 gości w 389 restauracjach znajdujących się w ponad 150 miastach.

Oprócz restauracji McDonalds w Nowej Stacji swoje menu zaproponuje również KFC, Pizza Hut Express, ThaiWok, Olimp, oraz lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne produkująca lody w sposób rzemieślniczy, w oparciu o świeże owoce, świeże mleko i śmietanę.

Nowa Stacja, która powstaje w Pruszkowie, niedaleko dworca PKP i osiedli mieszkaniowych, będzie pierwszym pełnowymiarowym centrum handlowo-rozrywkowym w całym południowo-zachodnim paśmie osiedleńczym aglomeracji warszawskiej. Region ten charakteryzuje się wysoką siłą nabywczą mieszkańców. Wg. raportu GFK „Purchasing Power Europe 2016” pod tym względem powiat pruszkowski zajmuje 5. miejsce w Polsce, wyprzedzając takie miasta jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Szacuje się, że catchmentarea Nowej Stacji wynosi 350.00 osób, z czego większość stanowią rodziny z dziećmi. Na powierzchni 27.000 mkw. znajdzie się miejsce dla 120 lokali handlowych i usługowych. Proces komercjalizacji prowadzi firma Aspenn.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×