Tu jesteś:

McDonalds w Focus Mall Bydgoszcz

Focus Mall Bydgoszcz

Do grona restauracji tworzących strefę gastronomiczną Focus Mall Bydgoszcz, na przełomie marca i kwietnia, dołączy sieć McDonalds. Dodatkowo swoje wnętrze odświeżyła i remodelowała lodziarnio - kawiarnia Grycan.

Amerykańska sieć restauracji szybkiej obsługi McDonalds, dołączy do grona najemców bydgoskiego Focus Mall, zajmując lokal o powierzchni 153 mkw., mieszczący się w strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze obiektu. Otwarcie zaplanowane jest na przełomie marca i kwietnia – w chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i aranżacyjne we wnętrzu restauracji.

Na odświeżenie i nową aranżację wnętrza zdecydowała się sieć lodziarnio - kawiarni Grycan. W Focus Mall Bydgoszcz zajmuje powierzchnię 95 mkw. Prace, które obejmowały wymianę i renowację mebli, montaż nowych podświetlanych sufitów, zaprojektowanie ledowego oświetlenia lokalu oraz wymianę płytek, zakończyły się 20 lutego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×