Tu jesteś:

Martes Sport w trzech obiektach Dekada

Spółka Dekada Realty podpisała trzy nowe umowy najmu z siecią Martes Sport – marką oferującą odzież oraz akcesoria sportowe dla osób aktywnych fizycznie.

Trzy nowe umowy najmu z siecią Martes Sport obejmują lokale w Żyrardowie (302 mkw.), Nowym Targu (337 mkw.) oraz w nowo powstającej galerii w Malborku (548 mkw.). W negocjacji umów pośredniczyła spółka BOIG Property Consulting.

Spółka Dekada Realty jest obecna na polskim rynku nieruchomości od 2011 roku. W portfelu firmy znajdują się obiekty handlowe o powierzchni od kilku do kilkunastu tysięcy mkw. przeznaczone do robienia codziennych zakupów. Firma zrealizowała do tej pory dziewięć centrów i galerii handlowych typu convenience: w Myślenicach, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Olsztynie, Krakowie, Grójcu, Nowym Targu i Brodnicy, planowane są również kolejne projekty.

Dekada Malbork to dziesiąta z kolei inwestycja spółki, której budowa ruszyła w sierpniu b.r. Obiekt został zaplanowany jako dwukondygnacyjna galeria handlowa, zlokalizowana w centrum miasta. Na powierzchni najmu 5 400 mkw. znajdzie się 20 lokali, w tym sklepy obuwnicze i odzieżowe, salon ze sprzętem RTV i AGD, drogeria, apteka oraz inne punkty handlowe i usługowe. Galeria dysponować będzie parkingiem podziemnym na 100 miejsc. Zasięg obiektu obejmuje 96 tys. mieszkańców. Otwarcie Dekady Malbork zaplanowane jest na IV kwartał 2015 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×