Tu jesteś:

Martes Sport na dłużej w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Martes Sport – polska marka oferująca asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, przedłużyła umowę najmu z Gemini Park Tarnów, centrum handlowym należącym do spółki Gemini Holding.

Martes Sport obecnie zajmuje lokal o powierzchni 970 mkw. W ofercie salonu klienci mają do dyspozycji asortyment takich marek, jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum czy Nike. Umowa najmu w obiekcie została przedłużona na kolejne 5 lat.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po czterech latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację. W planach jest również rozbudowa centrum, a w najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów.

Za wynajem powierzchni handlowej Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×